Web Semineri: KOBİ Aracı Nedir ve İşim için Uygun mudur?

Home - Duyuru - Web Semineri: KOBİ Aracı Nedir ve İşim için Uygun mudur?

Web Semineri: KOBİ Aracı Nedir ve İşim için Uygun mudur?

  • Tarih: 21 Mar 2019

Türkiye Devleti ve Avrupa Komisyonu tarafından ortaklaşa fonlanan “Turkey in Horizon 2020” projesi, KOBİ’ler için geniş ölçekte destekler sunuyor. Üç yıl boyunca sürecek proje kapsamında verilecek desteklerin arasında KOBİ’lere yönelik proje yazma ve geliştirme eğitimleri de bulunmakta.

Bu bağlamda, Ufuk2020 Programı’nın bir parçası olarak, Avrupa Komisyonu’nun verdiği ‘KOBİ Aracı’ desteği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi olmak isteyen küçük işletmeler için bir dizi web semineri yayınlanması planlandı. İlk web semineri  28 Mart 2019 tarihinde saat 10.00’da “KOBİ Aracı Nedir ve İşim için Uygun mudur?” başlığında olacak. Seminerin yaklaşık 2 saat sürmesi bekleniyor.

Web semineri Avrupalı uzmanlar tarafından yapılacak 20 dakikalık bir sunumla başlayacak ve sonrasında sık sorulan soruları da kapsayacak şekilde interaktif olarak ya da mail yoluyla iletilen sorulara cevap verilerek devam edecek. Katılım için ilgili sayfadan kayıt yaptırmak yeterli.  Böylece web seminerine yönelik giriş kodu etkinlik öncesi tarafınıza iletiliyor.

Notlar:

Avrupa Komisyonu’na yapılacak başvuru süreçlerinin tamamı İngilizce olduğu için, web semineri de İngilizce olacaktır, Türkçe konuşan kişiler de yayında hazır bulunacaktır.

“Turkey in Horizon 2020” projesine yönelik geniş bilgi için proje web sayfası ziyaret edilebilir.

Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin