ICT BROKERAGE EVENT

Home - Duyuru - ICT BROKERAGE EVENT

ICT BROKERAGE EVENT

  • Tarih: 23 Eyl 2018

TÜBİTAK AB Çerçeve Programları Ulusal Koordinasyon Ofisi ve Sabancı Üniversitesi Avrupa İşletmeler Ağı Ofisi işbirliğiyle 16 Ekim 2018 tarihinde Sabancı Üniversitesi, İstanbul’da Ufuk2020 Programı Bilgi ve İletişim Teknolojileri (ICT) Alanı kapsamında Robotik ve Dijital Fabrikalar odaklı proje pazarı etkinliği gerçekleştirilecektir. Alanlar özelinde Ar-Ge faaliyeti yürüten Avrupa’da yerleşik araştırma kuruluşları ve firmaların da yer alacağı etkinlikte, işbirliği geliştirmek amaçlı ikili görüşmeler de gerçekleştirilecektir.

Proje pazarı etkinliğinin ilk oturumunda Ufuk2020 Programı kapsamında başvuruya açık olan çağrılar ile ilgili bilgi verilecek olup, bu çağrılara proje teklifi hazırlığında olan kurumların proje sunumları gerçekleşecektir. Bu çağrılara yönelik proje fikirlerini sunmak isteyen katılımcılar, sunum şablonuna uygun olarak hazırladıkları proje fikirlerini aia@sabanciuniv.edu e-posta adresine iletmeleri gerekmektedir. Ulaşım ve konaklama desteğinden faydalanmak isteyenler 1 Ekim 2018’e kadar başvurularını iletmeleri gerekmektedir. Sunumların iletilmesi için son tarih 12 Ekim 2018’dir.

Etkinliğin ikinci oturumunda ise; katılımcı kuruluşlar işbirliği geliştirmeye yönelik ikili görüşmeler gerçekleştireceklerdir. İkili görüşme oturumlarına katılmak isteyen katılımcıların etkinlik sayfasından mutlaka kayıt yaptırması, “B2Match” sistemi üzerinden profil oluşturmaları ve toplantı davetlerini bu sistem üzerinden planlamaları gerekmektedir. Etkinliğe kayıt ve profil oluşturma için son tarih 14 Ekim 2018 olarak belirlenmiştir.

Etkinliğe konu çağrı başlıkları ve konu detaylarını içeren bağlantılar aşağıda sunulmaktadır:

* ICT-08-2019: Security and resilience for collaborative manufacturing environments

* ICT-09-2019-2020: Robotics in Application Areas

* ICT-10-2019-2020: Robotics Core Technology

* ICT-19-2019: Advanced 5G validation trials across multiple vertical industries

* DT-ICT-01-2019: Smart Anything Everywhere

* DT-ICT-07-2018-2019: Digital Manufacturing Platforms for Connected Smart Factories

Etkinlik taslak gündemi için lütfen tıklayınız.

Sunum şablonu için lütfen tıklayınız.

Proje pazarına katılım ücretsiz olup kayıt zorunludur. Katılım yer sayısı ile sınırlıdır. Proje fikri olan kurumlara öncelik tanınacaktır.

Etkinlikle ilgili detaylı bilgi almak ve kayıt olmak için lütfen tıklayınız.