ICPerMed Ödülü için Son Başvuru 21 Ocak

Home - Duyuru - ICPerMed Ödülü için Son Başvuru 21 Ocak

ICPerMed Ödülü için Son Başvuru 21 Ocak

  • Tarih: 02 Oca 2019

ICPerMed (Internationl Consortium for Personalized Medicine) Kişiselleştirilmiş Tıp alanında en iyi uygulamaların yarışacağı bir ödül duyurusu yapmaktadır. Bu kapsamda 1 Ocak 2017 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında yayımlanan makaleler ya da hayata geçirilen projeler başvuru yapabilmektedir. Kazanan başvuru sahipleri 2019 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan ICPerMed çalıştayına davet edilecektir. Başvuru yapılacak projenin ya da yayının konusunun aşağıdaki üç alandan en az birini içermesi beklenmektedir.

1.Kişiselleştirilmiş Tıp alanında yeni yaklaşımların uygulanması (bilimsel yayın)
2.Sağlık çalışanları için Kişiselleştirilmiş Tıp farkındalığını artırmak için yapılan bilgilendirme programı
3.Kişiselleştirilmiş Tıp alanındaki disiplinler ya da sektörler arası işbirliği uygulamaları

Son başvuru tarihi 21 Ocak 2019’dur.

Ödül çağrısı ile ilgili daha fazla bilgiye buradan, çağrı duruyu dökümanına buradan, çağrı başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız olursa derya.donertas@tubitak.gov.tr adresine iletebilirsiniz. Başvurunuzu eş zamanlı olarak derya.donertas@tubitak.gov.tr adresine göndermeniz başvurunuzun takibi için önem arz etmektedir.

Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin