EUROPEAN BIG DATA VALUE FORUM – 2019

Home - Duyuru - EUROPEAN BIG DATA VALUE FORUM – 2019

Kategoriler

Son Haberler

EUROPEAN BIG DATA VALUE FORUM – 2019

  • Tarih: 02 Tem 2019

Avrupa Teknoloji Platformlarından European Big Data Value Association – BDVA, 14-16 Ekim 2019 tarihleri arasında Finlandiya’nın başkenti Helsinki’de “European Big Data Value Forum” etkinliği düzenleyecektir. Avrupa veri ekonomisi ve Avrupa’da veri odaklı inovasyon gibi konuların tartışılacağı etkinliğin bu seneki ana teması “İş Dünyası ve Toplumun Yapay Zeka ve Büyük Veri ile Değişimi”olacaktır. Etkinliğe sanayi temsilcileri, araştırmacılar ve politika yapıcılar katılım sağlayacaktır.

Avrupa Büyük Veri Değeri Forumu 2019 önceki yıllarda ulaştığı etkin başarısını sürdürmeyi hedeflemektedir. Her yıl ortalama olarak yaklaşık 40 farklı ülkeden gelen 700 endüstri profesyoneli, iş geliştiricisi, araştırmacı ve politika yapıcı bu etkinliğe katılmaktadır. Bu etkinliğin organizatör komitesi, BDVA’nın yanı sıra EC ve VTT’ye ek olarak çok sayıda Finli sanayi, İnovasyon ve Araştırma oyuncusu, uluslararası şirketler ve diğer araştırma kurumlarını içermektedir.

Notlar:

Etkinlik ile detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Etkinlik programı için lütfen tıklayınız.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Sınırlı sayıda katılımcının seyahat masrafları TÜBİTAK tarafından karşılanacaktır.

TÜBİTAK Ufuk2020 Seyahat Destekleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız.

Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin