ERC Proje Hazırlama Odak Grup Eğitimi 9-10 Eylül

Home - Duyuru - ERC Proje Hazırlama Odak Grup Eğitimi 9-10 Eylül

Kategoriler

Son Haberler

ERC Proje Hazırlama Odak Grup Eğitimi 9-10 Eylül

  • Tarih: 30 Tem 2019

9-10 Eylül 2019 tarihlerinde Ankara’da Türkiye ve Avrupa Birliği tarafından ortaklaşa finanse edilen “Ufuk 2020’de Türkiye” Projesi kapsamında, Avrupa Araştırma Konseyi (European Research Council – ERC) fonlarına yönelik 2 günlük ERC Proje Hazırlama Odak Grup Eğitimi düzenlenmesi planlanmaktadır. ERC özelinde bilgilendirme oturumları ve araştırmacıların projeleri özelinde birebir çalışmalar içermesi planlanan etkinliğin gündemine buradan ulaşabilirsiniz.

Etkinliğe katılmak isteyen araştırmacıların 6 Ağustos tarihine kadar bu formu doldurmaları ve ncperc@tubitak.gov.tr adresine göndermeleri beklenmektedir.

Etkinlik ile ilgilenen araştırmacıların ARBİS kayıtlarının güncel olması gerekmektedir.

Etkinliğe kısıtlı sayıda katılımcı kabul edilecek ve katılımcıların seyahat ve konaklama masrafları proje kapsamında karşılanacaktır. Etkinliğin dili İngilizce olacaktır.

ERC fonları ile ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ncperc@tubitak.gov.tr adresine eposta gönderebilirsiniz.

Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin