EMBO Yaşam Bilimlerinde Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteği

Home - Duyuru - EMBO Yaşam Bilimlerinde Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteği

Kategoriler

Son Haberler

EMBO Yaşam Bilimlerinde Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteği

  • Tarih: 04 Tem 2019

EMBO Yaşam Bilimlerinde Kurs ve Çalıştay Düzenleme Desteğine Başvurular İçin Son Tarih 1 Ağustos 2019!

Türkiye’nin de üyesi olduğu, Avrupa Moleküler Biyoloji Organizasyonu (European Molecular Biology Organisation – EMBO), moleküler yaşam bilimleri alanında faaliyet gösteren bilim insanlarına yönelik destekler verir.

EMBO, moleküler yaşam bilimlerinde gerçekleşen en son gelişmeler konusundaki paylaşımı ve işbirliklerini teşvik etmek için “Bilimsel Etkinlik Destekleri” kapsamında, çalıştay, kurs, sempozyum ve konferans organizasyonlarını destekler.

Önemli Bilgiler:

Organize edilecek Pratik/teorik kurs veya çalıştay, yaşam bilimleri alanında; EMBO’nun konu başlıklarına uygun olmalıdır.

Çalıştaylar EMBO Üye veya Asosiye ülkeleriyle işbirlikçi ülkelerinden herhangi birinde gerçekleşebilir.

Başvuru hakkında detaylı bilgi için https://www.embo.org/funding-awards/courses-workshops sayfasını ziyaret edin.

Destek başvurusu doğrudan EMBO’ya yapılır: courses_workshop@embo.org

Notlar:

EMBO destek ve programları ile ilgili sorular TÜBİTAK Uluslararası İşbirliği Daire Başkanlığı İkili ve Çoklu İlişkiler Müdürlüğü, EMBO Ulusal İrtibat Noktası Dr. Jale Şahin’e, embo@tubitak.gov.tr e-posta adresine iletilebilir.

Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin