2556-TÜBİTAK-QNRF Akıllı Üretim Çağrısı Açıldı

Home - Duyuru - 2556-TÜBİTAK-QNRF Akıllı Üretim Çağrısı Açıldı

2556-TÜBİTAK-QNRF Akıllı Üretim Çağrısı Açıldı

  • Tarih: 16 Şub 2019

Kurumumuz ile Katar Ulusal Araştırma Fonu (Qatar National Research Fund – QNRF) arasında ‘Akıllı Üretim’ alanında bir ‘Akademi-Sanayi İşbirliği’ çağrısı açılmıştır.

4 Şubat 2019 – 13 Mayıs 2019 tarihleri arasında açık kalacak olan çağrı kapsamında Eklemeli Üretim/Katmanlı Üretim, üretimde Bilgi ve İletişim Teknolojileri, Üretim Sistemleri, Organizasyon, Lojistik ve Arz Zinciri, Sürdürülebilir Üretim gibi konularda ortak projelerin desteklenmesi planlanmaktadır.

Katar ve Türkiye tarafından araştırmacıların, özel sektör ve kamu kuruluşları ile bir araya gelerek oluşturacakları konsorsiyumların her birine 1.7 Milyon Amerikan Doları civarında hibe destek sağlanarak ortak çalışmaların hayata geçirilmesi sağlanacaktır.

Çağrı hakkındaki detaylı bilgilere www.tubitak.gov.tr/sites/default/files/3125/tubitak-qnrf_cfp_call_guide.pdf dokümanından ulaşılabilir.

Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin